Pohyb a tanec v Nasaji

Pohyb a tanec v Nasaji

Kulička

Ateliér pohybu pro kluky a holky od 7 let

PohybART

Pohyb a tělo, somatické techniky, lidské tělo a jeho části jako inspirace k uměleckému vyjádření

Kontakt pro dotazy a přihlášky ke kurzům:

info@lkjasanek.cz, předmět zprávy Nasaji

Kulička

Pohybový ateliér pro kluky a holky od 7 let.

Náplň kurzu: Svobodné objevování pohybu, tvořivost, hra, spontánnost, představivost, rytmus, tělo a jeho části a funkce, smysly, hlas, zaměřeno na prožitek.

Lektorka: Vlaďka Nitrová

PONDĚLÍ - liché týdny 14 - 15 h

pro skupinu max 10 dětí

Termíny: 10.2., 9.3., 23.3., 6.4., 20.4., 4.5., 18.5.

Cena: Kč 880,-- za 7 lekcí, lekce je 60 minut

PohybART

Pohyb a tělo, somatické techniky, lidské tělo a jeho části jako inspirace k uměleckému vyjádření.

Lektorka: Vlaďka Nitrová

PONDĚLÍ - liché týdny v 17 - 18.30 h

otevřená skupina maximálně 10 osob, 1 setkání (90 minut) Kč 150,-- (permanentka 7 setkání 7 x Kč 120,--), v ceně je i materiál na tvoření

Termíny - pondělky: 10.2., 9.3., 23.3., 6.4., 20.4., 4.5., 18.5.

Pro přihlášení prosím volejte nejpozději do neděle 19 hodin na číslo: 774 918 936.

O kurzu:

Chůze, úklon hlavy, pohyb očí, úsměv, postura těla, stisk ruky, podání šálku čaje… Před několika lety jsem poznala Renu Milgrom a její program Vědomé tělo v DanceLab Praha, který již čtvrtým rokem studuji. Stále žasnu, o čem pohyb může být, když se mu dá bdělá pozornost, jak se mohu cítit ve svém těle, když pošlu svou pozornost do jednotlivých kloubů, tekutin či vnitřních orgánů, jak léčivý je vědomý dotyk, jak úžasný potenciál lidské tělo má, jak je dokonalé a krásné. Já mohu tuto krásu objevovat a také vyjadřovat - svým pohybem, tvarováním svého těla, a také modelováním či kresbou...

Na našich setkáních budeme zkoumat a objevovat naše tělo, jeho jednotlivé části, dávat jim svou plnou pozornost, pečovat o ně, odpočívat, ladit se na sebe a naše potřeby, ztrácet se v čase. Využijeme techniky z Labanovy analýzy pohybu, Bartenieff Fundamentals ™, Body Mind Centeringu a dalších somatických disciplín.

Kurz je prozatím otevřen. Jakmile se vytvoří jádro, uzavřeme tento vzácný prostor, abychom se cítili bezpečně.


Více o lektorce:

Vlaďka Nitrová má za sebou 6 let taneční průpravy v Dotkni se hudby u Barbory Bartecké. Čtvrtým rokem studuje v DanceLab Praha u Reny Milgrom - program Vědomé tělo, Labanova analýza pohybu, Somatické umění pohybu a Somatické terapie. Od r. 2016 se pravidelně účastní česko-izraelského projektu My Body is My Voice, Voice in Movement Integration Method u Smadar Emor. Je členkou taneční skupiny IMPROVisit. Loňský rok vedla pohybovou dílnu Kulička pro děti od 7 let. Třetí rok spolupracuje s Vlaďkou Gavlasovou v projektu Hlaspohybu, který propojuje pohyb těla s hlasovými technikami. Další informace na www.hlaspohybu.cz.