Podpořte nás

Jste otevřeni poskytnout dar (hmotný, finanční) či přidat ruku k dílu?

Dává vám naše práce s dětmi v lesním klubu smysl?

Chcete dát svůj dar konkrétnímu projektu, který je ve vaší kotlině, a konkrétním dětem?

S velkou vděčností přijímáme a poctivě a smysluplně jej využijeme.

Protože... Stát nepodporuje lesní kluby, veškerý provoz lesního klubu je hrazen pouze z členských příspěvků (nájem, energie, vybavení zázemí, pomůcky pro děti, platy zaměstnanců atd.)

Protože… Jaké budou naše děti, takový svět okolo sebe si vytvoří, takové budou jejich vztahy, taková bude naše společnost, příroda, náš domov, planeta Země.

Spolek Rosteme s dětmi, z. s., jako zřizovatel, přijímá finanční či věcné dary určené pro LK Jasánek viz informace níže.

DĚKUJEME!

Finanční či věcný dar

  • bezhotovostní převod na účet spolku (č.ú.: 2201021085 / 2010 FIO banka)
  • finanční dar v hotovosti,
  • věcný dar, přičemž výše věcného daru se určí podle přesné nebo obvyklé ceny.

Zřizovatel vydá dárci potvrzení přijetí o daru ve formě:

  • potvrzení o přijatém daru (dar do 5 000,- Kč),
  • darovací smlouvy (dary nad 5 000,- Kč).

Dar v minimální výši 1000 Kč za rok, kdy dárcem je fyzická osoba nebo 2000 Kč za rok, kdy dárcem je právnická osoba, si dárci mohou odečíst od základu daně z příjmu.

Darovací smlouva či potvrzení o přijatém daru slouží jako účetní doklad.

Nákup přes GIVT

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy nakupujete a GIVT z vašeho nákupu zasílá vámi zvolené organizaci,například na účet Jasánku, část peněz z vaší útraty.

Kredity v audioacademy.eu

Náš lesní klub navázal spolupráci s ostravským jazykovým vydavatelstvím audioacademyeu.eu, které chce našim dětem pomoci netradičním způsobem. Po rozsáhlé sérii audiokurzů vydává Audioacademy výukovou aplikaci Worganizer pro IPhony a Ipady. V ní nás můžete podpořit pomocí kreditů, které získáte pravidelnou aktivitou s aplikací a dosažením výukových cílů. Navíc se přitom zdokonalíte v angličtině a zanedlouho můžete i v němčině.

Pokud se aktuálně učíte anglicky, budeme rádi, když si tuto aplikaci stáhnete a přispějete nám i tímto způsobem. Jedná se o první vlaštovku spojující moderní technologie s tolik potřebnou podporou, bez níž by se nám špatně dýchalo. Zkuste nás podpořit pomocí Worganizeru! Jsme sami moc zvědaví, jak se tento nový nápad ujme. O výši Vaší podpory, získané tímto způsobem, Vás budeme pravidelně informovat na našich webových a facebookových stránkách. Podrobnější informace o projektu a samotné aplikaci získáte na www.worganizer.eu